Jdi na obsah Jdi na menu
 


I believe in Counter strike

20. 1. 2008

47.Díl

V 47. díle jste mohli vidět strhující zápas mezi teamem hrocha se 4 diváky proti sehranému teamu Ultimate Gamehost.cz, tento show match na mape de_inferno skončil 16:1 pro team ultimate. hroch z toho byl celý nešťastný. Dále byla k vidění i taktika na mapě de_train a několik rad a tipů k vylepšit nastavení CS1.6.

46.Díl

Tento díl uvedli netradičně dva hosté, kteří zaskakovali za opožděného Hrocha. Hroch se totiž zasekl v zácpě nedaleko Zahradního města. Zaskakující moderátoři diskutovali s diváky a odpovídali na jejich otázky ohledně Promodu, CS 1.6 a CSS. Polemizovali o rozdílech mezi CS 1.6 a CSSource. K závěru pořadu přišel i Hroch aby společně s nimi tento díl zakončil.

45.Díl

V tomto pořadu, jste mohli shlédnout hrocha, který mluvil o Ipod soutěži, do které se můžete přihlásit úplně všichni a také vám ukázal pár pěkných videí, řekl novinky ze světa CS a CSS a s diváky si po menších problémech i zahrál mapu cs_office

44.Díl

V tomto díle jste mohli vidět hrocha, drobose a spoustu zajímavých informací o nových soutěžích a turnajích co hroch pořádá, zahrál si s divaky 1.6 a opravdu mu to nešlo, pořad se nesl ve veselém duchu a určitě bylo na co koukat.

43.Díl

V tomto díle Hroch vyhlásil novou .registraci do dalšího CZC cupu tentokrát ve hře Counter strike v1.6 nonsteam. S pravidly 3v3 a MR12 na DE mapách. Koukli jsme se na dvě videa a řekli jsme si nějaké informace o Invexu. Jak to tam probíhalo, co Hroch prožil a další pikantnosti. Nakonec si Hroch zahrál CS16, ale díky nekázni diváků s tím brzo sekl. Ostatně koukněte se na záznam.

42.Díl

V tomto díle I belive in cs jsme mohli spatřit hrocha a jeho hosta As!na z klanu eXtasy , který vyhrál CZC.cz 3v3 turnaj a právem si přišel pro ceny své i svých dvou kolegů. V přímém přenosu se pak odehrával poslední zápas o 2. a 3. místo, ve kterém se vyskytlo nemálo problémů a proto jsme ho nemohli odvysílat celý. Hroch vás všechny zve na Invex...

41.Díl

V tomto pořadu Hroch zkomentoval první kolo CZC 3v3 turnaje, které můžete najít na aimlogistic.eu. Na těchto stránkách v levém menu můžete najít odkaz turnaj, pod kterým se skrývají veškeré informace, které vám mohou o tomto turnaji zajímat. Také jsme si zrekapitulovali ceny, které můžete vyhrát. Shledli jsme také krátké video z CS v1.6 a poslechli jsme si taktiky za CT na mapu de_inferno. Nakonec jsme si zahráli na publicu.

40.Díl

V 40. díle jsme se dočkali finálních podrobností o očekávaném turnaji CZC CSS 3v3. Moderátor Hroch nám konečně představil jednotlivé ceny pro vítězné týmy, proběhlo napínavé losování pavouka a nezapomněli jsme zmínit ani sponzory tohoto turnaje.

39.Díl

V I belive in Counter Strike nám hroch řekl o prodloužení registrace do CZC 3v3 CSS turnaje a zahrál si s diváky CS v1.6 a CSS. Kupodivu mu CSS šlo lépe než CS v1.6 a své věrné diváky tak jak doufá nezklamal.

38.Díl

Tímto pořadem se odstartovala registrace do Hrochova turnaje. Upřesnili se pravidla k vidění byly také některé z cen. Ceny pro první místo budou ještě upřesněny v dalších dílech pořadu, stejně tak i mapy, na kterých se bude hrát. Závěrem jste pak mohli posoudit Hrochův skill v CSv1.6.

37.Díl

V tomto díle se naspeedovany hroch a nezasvěcený drobos snažili své diváky nabudit k hlasovaní v jaké hře se bude hrát turnaj , který nám zasponzorovala společnost czc.cz, hlasovat můžete na adrese turnaj.bl-clan.com. Bude se hrát o velice atraktivní ceny, proto sledujte další díly ať víte jakým směrem se turnaj bude uchylovat.

36.Díl

Dnes jsme uskutečnili slibovaný turnaj 1v1 aim_map v Counter strike v1.6. Výhercem se stal Pan G, který si odnesl slevenku na server od sponzora GameHost s.r.o. Finálový zápas byl velice jednoznačný pro Pana G jeho soupeř Fiveseven, který stále spamuje na icq prohrál s drtivým výsledkem 6:1.

35.Díl

V 35. díle si Hroch připravil menší soutěžní program. Mohli jste si mezi sebou hrát 1v1 o vstupenky do kina a slevenky na herní servery od společnosti gamehost s.r.o., která nám je věnovala do pořadu. Pravidla byla jednoduchá. mr5 vždy 1 aim mapa. Konečným vítězem se stali hráč Luka5, který si odnesl lístky a hráč Dobrman získal slevenku.

34.Díl

V tomto díle navštívil Hrochovu televizní show I believe in Counter Strike základ kádru týmu Black Lord, jmenovitě KuKu, Falco a ATX. Tito ostřílení hráči nám předvedli takriky na mapě de_cddle a posloužili jako kulisy k naší duelové soutěži – každý z nich si dal duel s jedním z diváků a ATX nakonec vyzval samotného Hrocha. Hrálo se na mapách aim_map a awp_india2 mr8.

33.Díl

Po nějaké době se zuřivý Hroch vrhl do pokračování svého CSS pořadu! Ukázal nám osvědčené taktiky pro madu de_inferno a zásadně změnil přístup ke zvaní hráčů do pořadu - začal totiž zvát ty jedince, kteří chtějí založit klan a umožní jim tak vést diskusi a nábor členů v přímém přenosu. Dočkali jsme se novinek z CSS scény, dalších rad, vychytávek a soutěže.

32.Díl

Hned dva zástupci klanu nEophyte - Iceman a Tempest, navštívili tento díl Hrochova CSSka. Díky tomu jsme se ve vysílání o jejich klanu dozvěděli mnohé a hlavně to, jak se jim dařilo na sghOpen a jaký to pro ně byl zážitek. Za klan Imotion tu pak byl hráč Imatry, který nám prozradil něco o projektu na kterém pracuje.

31.Díl

ůvodní nezištný záměr prezentovat CS 1.6 taktiky nevyšel. Moderátor Hroch se rozhodl to nahradit vyžádanou ukázkou Promodu - mapy de Nuke a de Train. Bohužel, kvůli technickým problémům jsme stihli probrat jen mapu Train pro Promod (tedy původně mapa pro cs1.6 ale v Source). To někteří diváci ocenili bujarými/radostnými pokřiky a oslavnými výskoky na své PéCé židle, zatímco jiní se z protestu rozhodli sformátovat 28-92% svých hard-disků a držet virtuální hladovku. Naštěstí, trošku je sklidnila soutěž o lístky do kina. Zajímá vás, co z toho je skutečností a co ještě víc? Nás také.

30.Díl

Herně-názorový souboj v přímém přenosu dopadl nečekaně. Hráč CoDčka se nedostavil, tudíž ho (a jeho hru) můžeme označit za poražené. Za ETčko se dostavil hráč Jakub a za CS překvapivě Hroch, shodou okolností moderátor. Ten taky využil svých spešl moderátorských abilit a obhájil tak CS proti akčnějšímu ETčku. Ale mrkněte se sami.

29.Díl

Na mapě The train se odehrál zápas mezi team4high a Magic Ballons. Nebylo to jednoduché, nakonec ale nepochybně i díky aktivní účasti Hrocha zvítězili MB těsně 16:14.

28.Díl

Dva výherci z předchozího dílu se dostali do dílu tohoto, kde si v CS:S zahráli o ceny. Shlédli sme také maďarské video od klanu Anciens, ve kterém hrají i pravé české (herní) mrtvoly. Jako komentovaný zápas nám Hroch nakonec přichystal match S-six versus Hyper! na mapě Dust2. A aby se vydrželi/y dívat i máničky, konala se soutěž o lístky.

27.Díl

Moderátor Hroch přivítal ve studiu zástupce firmy Gamehost, který nám povyprávěl o svých začátcích v herním světě a hlavně o profesionálním herním server hostingu. Hrochovi to samozřejmě nedalo, a tak milého hosta navíc trošku potrápil hraním CS: Source. Cenami do soutěže se nakonec staly slevové kupony na hosting herních serverů.

26.Díl

Taktický briefing se tentokrát konal nad docela známou mapou de dust 2 a přímo ukázku nám poskytly teamy Hyper a exSports. Na přání díváků pak moderátor Hroch porovnával jednotlivé mapy pro CSSSource a Promod. Ani v tomto díle nechyběla soutěž a odpovědi na dotazy diváků, pozdravy divaček atd.

25.Díl

V pětadvacátém díle jsme si s moderátorem Hrochem nejprve řekli něco o CS Promodu a amerických ligách. Ukázal nám také mapy tohoto módu a okomentoval je. Byla vyhlášena další soutěž a zodpovězeno několik nedočkavých diváckých dotazů. Elitní taktiky pro mapu de nuke nám v tomto díle předvedli hráči teamů Awakening a WTMSD.

24.Díl

S moderátorem Hrochem jsme začali registrace do ligy Acer-eshop, která tedy byla hlavním tématem tohoto dílu. V čem, kdy a o co se bude hrát? Hroch nám také předvedl část taktik na mapě de nuke.

23.Díl

Od tohoto dílu se v Hrochově pořadu o CSS můžete těšit na komentované zápasy. Tento díl navštívili Wendel a Grim, kteří spolu s Hrochem už komentovali první CSS zápas.

22.Díl

Hroch do dvaadvacátého dílu pozval hráče EcE, který také hostoval v úplně prvním díle tohoto pořadu. Diváci se taky mohli pokochat ukázce Hrochova herního skillu, zatímco ho EcE na chvíli zastoupil v moderování. A jak že se jim to dařilo?

21.Díl

Pořad navštívil hráč Japoneczka. Kromě taktik pro mapu de_inferno které nám s Hrochem předvedli se zabývali také masivními online hrami Guild Wars a Lineage.

20.Díl

Pořad navštívil hráč Japoneczka. Kromě taktik pro mapu de_inferno které nám s Hrochem předvedli se zabývali také masivními online hrami Guild Wars a Lineage.

13.Díl

Vyjímečný předinvexový díl jehož hostem byl i Hobbys. Mohli jste se tedy dozvědět co vás čeká a nemine na Invexu a pár dalších zajímavostí ze světa CSS.

12.Díl

Už dvanáctý díl CSS pořadu navštívil hráč JAPONECZKA, člen klanu RedDog.css. Jak se hraje s adminem Gameparku a jak to u nich v týmu funguje?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

KLAN?

(MR.A, 14. 10. 2009 17:31)

Hladam klan mam STEAM ozvite Steam nick: Al3xk0_SvK alebo skype: nab1jak.head.shot

CS klan teprve se rozjizdim

(.:.Spl!t F!rE.:., 3. 3. 2009 18:55)

www.csprogamer.7x.cz nas Counter Strike klan!!
Kdyby si se chtel pridat i ty nevahej a na strankach webu napis do chatboxu nebo v kontaktech na admina nebo dalsi cleny klanu...Rekni o nas i svym kamaradum

23232323

(veronika, 21. 7. 2008 19:28)

ako davas videa?

FŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJ

(FŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJ, 17. 4. 2008 20:23)

FŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJFŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJ